TASUMINE

Kuidas saan ostu eest tasuda?
Veebipoes saad ostu eest tasuda pangalingi kaudu.

KOHALETOIMETAMINE

Millal tellitud kauba kätte saan?
Küünlad peaksid Sinuni jõudma alates makse kinnitamisest 2 kuni 3 tööpäeva jooksul kui kasutad pakiautomaadi teenust. Kui soovid küünaldele Tallinna kesklinnas ise järele tulla, saad seda teha, võttes meiega ühendust ning kaup on sul käes samal või järgmisel päeval.

Kuidas kauba kätte saan?
Saadame kauba Sulle SMARTposti/Itella või Omniva pakiautomaati. Võid kaubale ka ise Tallinnasse järele tulla misjuhul transpordi tasu tellimusele ei lisandu.

TOODE

Kui mõnda toodet meie veebipoes hetkel saadaval ei ole siis selle toote nimetuse järel on kuvatud punast värvi hüüumärk (!).

Kuidas küünlaid põletada

Küünlaid valmistades testime neid alati enne uue toote müüki panemist põhjalikult: tahi suurust, küünla põlemise aega jne, jne.

Põletades küünalt esimest korda, lase kogu pealispinnal sulada - see tagab edaspidise ühtlase põlemise.

Peale esimest põletamiskorda vaata, et küünla taht oleks ca. 0,5 sentimeetri pikkune - see tagab sojavahast lõhnaküünla kvalitseetse põlemise. Kui küünla taht on liiga pikk iis kärbi seda lühemaks. Kärpimata küünla taht võib põhjustada tahmamist.

Ära põleta küünalt järjest üle nelja tunni.

Küünalt põletades hoia see alati ohutus kohas kus sellele ei pääse ligi lapsed ja koduloomad! Jälgi, et küünal ei asuks tuleohtlike materjalide peal või neile liiga lähedal.

Põlevat küünalt ei tohi ilma järelevalveta jätta!